(+420) 739 429 572 (Po-Pá 9-13 hod)

Nohavičky - Tvarovacie, pohodlné, zvodné, brazílske, nenápadné, erotické


Tvarovacie, pohodlné, zvodné, brazílske, nenápadné, erotické – nech už preferujete akýkoľvek typ nohavičiek vedzte, že ich treba vyberať s vkusom a s ohľadom na svoju postavu. Správne nohavičky vás nebudú tlačiť, zvýraznia zadoček a dokonca šikovne zdvihnú vaše sebavedomie.

  

Dámské kalhotky Uniqa black

 

Dotvarujte sa


    Možno vám po pôrode zostalo kilo navyše, možno sa spolu s vekom vytratila pružnosť pokožky. Nech je to akokoľvek našťastie sú v našom eshope tvarovacie nohavičky s pomocou ktorých rýchlo a efektne schováte drobné nedostatky. Nemusíte sa viac trápiť, pretože kontúry vašej postavy budú razom upravené. Tvarovacie nohavičky dotvarujú pás spolu s bokmi čím sa opticky zoštíhlite a spevníte. Tesnejšie šaty si opäť budete môcť dovoliť.

 

Bavlněné kalhotky 118 černé

 

Vysoko vykrojené

 

    Kedysi boli obrovským hitom, dnes ich poniektorí zatracujú. My ich však v eshope ponúkame, pretože s ich pomocou vyčarujete krajšie nohy. Ak ste nižšia alebo máte plnšie stehná vyskúšajte vysoko vykrojené nohavičky spolu s vyššími opätkami. Nohy budú ihneď pôsobiť dlhšie a zároveň sa aj zoštíhlia.Nenápadné


    Priliehavé šaty sú síce sexy, no ich kontúry ruší spodná bielizeň. Vyskúšajte bezšvové nohavičky alebo tangá z našej ponuky, ktoré majú po bokoch iba decentný pásik. Priliehavé oblečenie vám sadne ako uliate bez toho, aby bol narušený pohľad na vašu postavu.

 Zvodné brazílske nohavičky


    Zbožňujete pohodlie klasických nohavičiek ale zároveň chcete byť sexy? Siahnite po brazílskych nohavičkách, ktoré spĺňajú obe požiadavky. Ponúkame bohatý výber nohavičiek brazílskeho strihu, ktoré spájajú pohodlie bežných nohavičiek so sexepílom tango nohavičiek. Vy sa budete cítiť komfortne kým partner ocení pohľad na váš poodhalený zadoček.Erotické pre odvážne


    Je dobré mať v zálohe erotické nohavičky pre prípad, že dostanete chuť zvádzať svojho partnera. obmieňajte ich, dokupujte stále nové a nebojte sa odhaliť – muži to jednoducho milujú. Sortiment erotických nohavičiek u nás zahŕňa aj modely, ktoré si vôbec nemusíte vyzliecť. Správne vykrojené nohavičky s rafinovaným otvorom sú stvorené na vášnivé šantenie.

 Pre chvíle pohody


    Na záver spomenieme ešte nohavičky pre maximálnu voľnosť a pohodlie – tzv. dámske trenírky. Hodia sa dokonale na bežné nosenie a domáce poflakovanie. Ocenia ich najmä ženy, ktoré preferujú tento jednoduchý štýl.

 

 

NOHAVIČKYPublikováno dne: 24.10.2014


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS

Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 18 produktů.