Objednávky můžete platit i kartou online. Doprava po celém Slovensku.
(+420) 739 429 572 (Po-Pá 9-13 hod)

Veľa žien si želá na svojom mužovi vidieť boxerky


Boxerky sa už dlhé roky tešia veľkej obľube. Učarovali nielen pánom, ktorí ich skúsili, ale aj ich drahým polovičkám. Muži si pochvaľujú najmä pohodlie, ženy sa zase rady pokochajú pohľadom na pekne vytvarovaný predok aj zadok. Boxerky sa totiž dokonale prispôsobia intímnym partiám a tvária sa ako druhá koža. Pravdaže, za predpokladu, že si kúpite tie správne. 

Boxerky 4696

 

 

Najdôležitejšia je veľkosť


O číslo menšie boxerky môžu nepríjemne tlačiť v páse i na stehnách, veľké zase nepriľahnú k telu a hrozí, že sa budú pod nohavicami krčiť, čo môže byť pekne otravné. Pozor aj na materiál, ten je pre celkový pocit pohodlia obzvlášť dôležitý. Detailistov bude zrejme zaujímať prepracovanie, konzervatívcov farby a vtipkárov vzory. Dámy isto poteší i pobaví aj pohľad na boxerky s vtipným obrázkom alebo nápisom.

 

 

Boxerky MBX 550-137

 

 

Pohodlné a sexi


Mnohí vnímajú boxerky ako niečo medzi slipamitrenírkami. Isté však je, že svojmu majiteľovi poskytujú dostatočný komfort aj ochranu. Boxerky už dávno obsadili vrchnú priečku v rebríčku spodnej bielizne. Právom sa pýšia prívlastkami pohodlné a sexi. Dnes ich už má snáď každý muž, či už ich nosí pravidelne alebo na striedačku s inou bielizňou.

 Pod oblek aj do postele


Na prvý pohľad upútajú boxerky svojim dizajnom. Veľkú rolu tu zohrávajú vzory a farby. Súčasný trh ponúka skutočne široký záber, preto nie je problém vybrať si boxerky na každú príležitosť.
Ženy hodnotia pánske boxerky ako najpríťažlivejší kus odevu. Samozrejme, pre spokojnosť z posteľných aktivít nestačí natiahnuť si boxerky, ale je to dobrý začiatok, ktorý určite partnerku roztúži.

 

 

BOXERKY PRE MUŽOV

 Publikováno dne: 24.10.2014


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS


Vybrali jsme k tématu: 9 produktů.

Súvisiace produkty

Vybrali jsme k tématu: 9 produktů.