(+420) 739 429 572 (Infolinka 9-12 hod)

Blíži sa obdobie šatiek – trend, ktorý sa nezastavil


Keď sa šatky dostali do módy mnohí im nedávali dlhú životnosť – vraj pôjde len o krátkodobý trend, ktorý vydrží tak jednu sezónu. Opak je však pravdou a šatky sú stále rovnako in, obmieňa sa len štýl a spôsob nosenia. S obľubou ich nosia všetky ženy pretože pristanú každej bez rozdielu veku. Sú populárne aj túto sezónu, a preto nimi nezabudnite oživiť svoj šatník.Šála 70x170 cm s potiskem  (1 ks)

Ako nosiť šatky?


    Šatky pristanú naozaj každému typu ženy či už ide o decentnú dámu alebo mladú rebelku. Záleží len na tom, akú potlač zvolíte a k čomu chcete šatku nosiť.


    Saténové šatky premenia fádny a bežný outfit na decentnejší, a zároveň pozdvihnú váš vkus pre jemnosť. Pokiaľ teda pracujete v banke, na recepcii alebo sa skrátka od vás v práci vyžaduje serióznejšie vystupovanie, siahnite práve po saténovej šatke. Možno sa vám to teraz nezdá, ale pestrejšia saténová šatka oživí aj tú najobyčajnejšiu blúzku. Za pár eur budete elegantnejšia.

 

Šála 68x185cm fáčovina sova (1 ks)

 


    Látkové šatky sú vhodné na voľný čas a bežné nosenie. Skvelo oživia kabát a môžete ich pokojne farebne zladiť s obuvou alebo rukavicami. Kvalitná látková šatka sa vám po vypraní nezničí, takže ju vynosíte niekoľko sezón. Farebne vás doladí a zahreje počas veterných dní.


    Šifónová šatka pôsobí mimoriadne luxusne, hodí sa napríklad k spoločenským šatám. Niektoré z nášho eshopu sú však vhodné aj na bežné nosenie pre svoje farebné prevedenie a jednoduchosť.

 

Šála 90x180 cm s květy (1 ks)

 

 

Oživte jesenné oblečenie


    Buďte smelá a vyberte si z eshopu farebnejšie šatky, ktoré oživia vaše oblečenie. Na jeseň máme tendenciu obliekať sa do tmavšieho a všetko letné nechať schované v skrini. Vy však môžete ukázať práve šatkou, že aj jeseň môže byť veselá, farebná a plná nápaditosti. Jednofarebný kabát či hrubý pulóver vkusne doplňte šatkou a uvidíte, že budete vyzerať lepšie. Šatka pritom vôbec nemusí ladiť so zvyškom oblečenia – nechajte nech na vás vynikne.

 

Šála 95x180 cm s ptáčky (1 ks)Stačí len omotať?


    Podľahnite túto jeseň trendu v podobe šatiek "bez konca". Tieto šatky sú koncami zošité, takže ich len šikovne omotáte okolo krku a ste vychystaná. Zaobstarajte si z našej bohatej ponuky zopár takýchto šatiek a nechajte ich na vešiaku v chodbe. Ráno si len jednu vyberiete, obtočte okolo krku a hotovo!

 

 

ŠATKYPublikováno dne: 23.10.2014


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS

Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 9 produktů.