(+420) 739 429 572 (Infolinka 9-12 hod)

Nebojte sa vziať so sebou dáždnik – dážď vás neprekvapí


Dáždnik už dávno nie je fádny! Práve naopak – počas jesenných dní bude dobrým spoločníkom, najmä ak ide o vrtochy počasia. Vybrať si môžete jednoduchý v decentnej farbe, alebo výraznejší. Nápadný dáždnik môže byť skvelým doplnkom, ktorý podčiarkne váš vkus a odzrkadlí vašu osobnosť. Nebojte sa pestrosti a nápaditosti.Dámský průhledný vystřelovací deštník (1 ks)Dámský skládací deštník (1 ks)Dámský průhledný vystřelovací deštník (1 ks)

 

Farby, potlač a tvar dáždníků


    Ako sme už spomenuli v úvode, dáždnik môže byť decentný v tradičnom tvare bez potlače alebo aplikácii, no môžete si zakúpiť aj pestrejší a veselší. Vôbec nemusí ladiť s topánkami alebo s kabelkou, práve naopak. Pestrofarebný dáždnik bude v daždi vynikať a vy tak upútate pozornosť. Váš vkus tak vynikne.


    V našom eshope nájdete množstvo dáždnikov, ktoré spestria všedný deň. Okrem tradičných tvarov ponúkame napríklad aj romantický dáždnik červenej farby v tvare srdca či nevšedný dáždnik z priesvitného materiálu. Vašu veselú povahu podčiarknite dáždnikom s kvetmi, alebo ukážte zmysel pre eleganciu a vyberte si dáždnik s nevšednou potlačou.

 

Dámský skládací deštník mini (1 ks)Skladací alebo vystreľovací dáždník?


    Skladací dáždnik je praktickejší a hodí sa najmä ženám, ktoré preferujú väčšie kabelky a vedia si v nich spraviť miesto aj na dáždnik. Šikovne sa poskladá a je tak vždy po ruke, avšak silnejší vietor ho môže poškodiť. Vystreľovací dáždnik je spravidla cenovo náročnejší, no na druhej strane poradí si aj so silnejším vetrom práve pre pevnejšiu konštrukciu. Vďaka nápaditosti sa považuje často za doplnok a môžete ho mať napríklad stále v aute.

 

 

Dáždnik dámsky skladací v púzdre 560763 (1 ks)

 


DÁŽDNÍKY Pre pánov


    Dáždniky pre pánov bývajú menej nápadné, a tak sa hodia naozaj ku každému oblečeniu. Ponúkame preto klasické pánske dáždniky štandardných rozmerov.

 

Deštník Barbie 45 cmDetské dáždniky


    Nezabudnite zakúpiť dáždnik aj pre svoje dieťa. Od toho dospeláckeho sa líši predovšetkým menším priemerom a potlačou s detskými motívmi. Aj detské dáždniky nájdete v našej širokej ponuke.

 

DÁŽDNÍKYPublikováno dne: 24.10.2014


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Moje BEXIS

Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 2 produktů.